Profilaktyka raka piersiBadanie piersi najnowocześniejszą metodą termografii kontaktowej systemem BRASTER
Bezbolesne, bezpieczne - zalecane u kobiet od 18 rż co 6 miesięcy (optymalnie co 3 miesiące), najlepiej pomiędzy 3 a 12 dniem cyklu

Bez szkodliwego promieniowania
Wykrywa bardzo małe potencjalnie niebezpieczne zmiany już od 3 mm !!!
Badanie trwa ok. 15 minut
Jest wykonywane przez przeszkolony personel medyczny

Przeciwwskazania:
• 1 i 2 dzień cyklu (miesiączki) oraz 2 dni poprzedzające
• leczenie z powodu raka piersi
• ciąża i karmienie piersią
• infekcje z temperaturą powyżej 38 st C
• stan zapalny piersi z bólem, zaczerwieniem skóry
• do 12 miesięcy po wszczepieniu implantów, ostrzykiwaniu piersi
• do 4 tygodni po biopsji cienkoigłowej piersi
• do 12 miesięcy po biopsji gruboigłowej lub mammotomicznej piersi

W piersiach każdej kobiety na przestrzeni lat tworzą się: stwardnienia, zgrubienia i zwłóknienia. W większości przypadków nie należą do złośliwych. Skuteczność badań anatomicznych, do których należy mammografia i USG, często zależy od jakości sprzętu i doświadczenia przeprowadzającego je lekarza. Wyniki, w których zauważono zmiany, potwierdzane są biopsją.
W odróżnieniu od mammografii i USG badanie wykonywane za pomocą urządzenia BRASTER oparte jest na metodzie obrazowania czynnościowego, wykorzystującej technologię ciekłokrystalicznej termografii kontaktowej. Dzięki niej, w badanej piersi rejestrowane są miejsca o podwyższonej temperaturze, co może świadczyć o występowaniu zmian złośliwych. To one właśnie, budując gęstą sieć naczyń krwionośnych które odżywiają guz, emitują przy okazji energię cieplną. Ta zaś, wykrywana jest przez BRASTER

Ze względu na to, iż system analityczny odróżnia ciepło wyzwalane przez naczynia krwionośne od tego, które wywołują komórki nowotworowe, badanie jest bardzo wiarygodne. Wstępnej interpretacji wyników przeprowadzanego badania, dokonują automatyczne algorytmy. Analizują one obrazy termiczne piersi, szukając w ten sposób termicznych i strukturalnych asymetrii. Gdy takowe zostaną wykryte, pacjentka kierowana jest na dalsze badania diagnostyczne.

Zalety badania z wykorzystaniem urządzenia BRASTER PRO

• badanie jest zupełnie bezbolesne i bezpieczne, wolne od promieniowania, którego używa się w tradycyjnej metodzie diagnostycznej,
• całość trwa ok. 15 minut,
• rejestrowane są wszystkie, nawet te bardzo małe, 3 milimetrowe zmiany w piersi,
• nie ma znaczenia ani wiek pacjentki, ani budowa piersi.
• badanie zwiększa szansę na szybsze wykrycie podejrzanych zmian w piersiach i wczesne rozpoczęcie leczenia.
Dodatkowym plusem, jest możliwość zapamiętania przez system operacyjny urządzenia, obrazu piersi konkretnej pacjentki i porównywanie go z wynikami uzyskanymi podczas kolejnych badań.

Nie czekaj ! Umów się na badanie nowoczesnym urządzeniem

>> Zobacz jak przebiega badanie <<UWAGA !!!
WAŻNA INFORMACJA

Czy wiesz, że rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy wśród kobiet?
Niestety, w Polsce umiera jedna trzecia kobiet, u których zdiagnozowano raka piersi.
Wszystko dlatego, że rak wykrywany jest w zbyt późnym stadium zaawansowania.
Rak piersi, zwłaszcza u kobiet poniżej 50 roku życia, może rozwinąć się do niebezpiecznego stadium w ciągu kilku miesięcy pomiędzy badaniami kontrolnymi zleconymi przez lekarza, takimi jak USG czy mammografia.
Wszystkie dostępne metody badań piersi mają swoje ograniczenia, dlatego zwiększanie częstotliwości badań i łączenie metod zwiększa bezpieczeństwo.

Dzięki systemowi BRASTER comiesięczne badanie piersi staje się łatwe, a specjalna aplikacja nie pozwoli zapomnieć o badaniu, wysyłając przypomnienie.
System Braster jest certyfikowanym wyrobem medycznym przeznaczonym do comiesięcznego badania piersi w domu. Jego skuteczność została potwierdzona badaniami obserwacyjnymi.

System Braster jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które dbają o zdrowie swoich piersi. Dzięki niemu można wykonywać regularne, comiesięczne samobadanie piersi.

Istnieje możliwość zakupu urządzenia BRASTER do samobadania piersi w domu.

Zapytaj o szczegóły w rejestracji (tel. 14 6270 299) lub mailowo: kardiotar@wp.pl


BRASTER – SYSTEM DOMOWEJ PROFILAKTYKI RAKA PIERSI
Czas ma znaczenie ! Badaj swoje piersi co miesiąc Brasterem


 

Powrót