NOWOŚĆ! Rejestrator zdarzeń EKG (EKG na żądanie)


Mobilny rejestrator arytmii serca daje możliwość zdalnej oceny i monitorowania EKG. Wielokrotna rejestracja krótkich fragmentów EKG, związanych z określonymi objawami pozwala lekarzowi ustalić przyczynę odczuwanych przez pacjenta dolegliwości: arytmii, kołatania, omdlenia czy bólu w klatce piersiowej. Przy pojawieniu się określonych objawów umieszczenie rejestratora na klatce piersiowej lub dotknięcie palcami, pozwala zarejestrować podłoże dolegliwości, często nieuchwytne w trakcie 24-godzinnej rejestracji holterowskiej.

Wykonaj zapis EKG na żądanie – w chwili kiedy odczuwasz dolegliwości – istnieje wtedy duża szansa wykrycia grożnych arytmii serca w tym migotania przedsionków. Migotanie przedsionków (często bezobjawowe) – zwiększa wielokrotnie ryzyko napadów przemijającego niedokrwienia mózgu (TIA) i udaru niedokrwiennego mózgu oraz 2-krotnie śmiertelność. Udary mózgu związane z migotaniem przedsionków cechują się bardzo ciężkim przebiegiem.

ZAPOBIEGAJ UDAROM !!!

Chcesz jeszcze bardziej zwiększyć szansę wykrycia groźnej arytmii a tym samym zapobiec udarom mózgowym – wykonaj zdalny, mobilny Holter EKG minimum 3 a max nawet 30 dobowy.

Rejestrator EKG jest przenośnym, łatwym w użyciu urządzeniem medycznym rejestrującym sygnały EKG i przesyłającym je za pomocą Bluetooth’a do urządzeń mobilnych (smartphone, tablet z systemem Android i IOS). Rejestrator EKG pozwala pacjentowi na samodzielne przeprowadzenie badania EKG w każdym miejscu i o każdej porze. Pełny wynik badania można uzyskać w zaledwie 30 sekund od rozpoczęcia pomiaru. Zapisane wyniki można wysłać np. mailem do lekarza bezpośrednio z urządzenia lub poddać późniejszej analizie. Mobilny Rejestrator Arytmii Serca (Holter Event) pozwala na bezprzewodową rejestrację zapisu EKG - umożliwia wykrycie zaburzeń rytmu w momencie ich odczuwania. Nie wymaga stałego podłączenia elektrod. Jest szczególnie polecany dla pacjentów, odczuwających arytmie serca sporadycznie, u których nie sprawdziły się próby diagnozy dolegliwości metodą rejestracji 24 lub 48-godzinnych zapisów EKG. Holter Event jest przeznaczony dla osób, u których zaburzenia rytmu serca występują bardzo rzadko, np. kilka razy w miesiącu, dzięki czemu mogą natychmiast zapisać odczuwane dolegliwości i na bieżąco przesyłać je lekarzowi w celu weryfikacji i szybkiej diagnostyki. Holter Event jest bardzo prosty w obsłudze. Pacjent otrzymuje wszystkie potrzebne informacje, co należy robić w momencie potrzeby jego użycia.

 

Powrót