Telekonsultacje kardiologiczne


Istnieje mozliwość zdalnej diagnostyki i leczenia (bez wychodzenia z domu) zaburzeń oddychania podczas snu (w Twoim domu i łóżku), bruksizmu, chorób serca, zaburzeń rytmu i przewodzenia, nadciśnienia tętniczego, zaburzeń lipidowych, otyłości, uzależnienia od nikotyny i cukrzycy. Skontaktuj się i zamów badanie snu, Holtera EKG, Holtera spirometrycznego, Holtera ciśnieniowego bez wychodzenia z domu. Kurier dostarczy urządzenie prosto pod Twoje drzwi. Nie czekaj ! Umów się na badanie najnowocześniejszymi urządzeniami. Z e-konsultacji możesz skorzystać z każdego miejsca w Polsce.Zdalne osłuchiwanie serca i płuc oraz zdalna ocena EKG (po zakupie lub wypożyczeniu odpowiedniego sprzętu).

Zbadaj się zdalnie bez wychodzenia z domu i wyślij dane do lekarza, który zadecyduje o dalszym postępowaniu. Bezprzewodowy stetoskop łączy się z tabletem lub smartfonem za pomocą bluetooth, zapisuje tony oraz szmery serca, oskrzeli i płuc oraz wyświetla je w postaci fonokardiogramu.

System pozwala lekarzowi odsłuchać zarejestrowany dźwięk w dobrych warunkach umożliwiających lepszą analizę i diagnozę. Dodatkowym atutem jest wzmocnienie dźwięku i eliminacja hałasu.

Wirtualna Poradnia Kardiologiczna, Wirtualna Przychodnia

 

Powrót